Tel/fax: 65 537 08 75 Czynne pn.- pt od 7,00 do 17.00 sob od 7.00 do 13.00 ul. Wolsztyńska 11, 64-140 Włoszakowice

O nas

Budomex Włoszakowice

Hurtownia budowlana Budomex

Firma BUDOMEX funkcjonuje w branży budowlanej od 1996 roku. Dzięki temu nasza oferta pozwala na zaproponowanie Państwu całej gamy materiałów budowlanych. Jesteśmy nowoczesną firmą mającą na celu zapewnienie satysfakcji klientom. Aktywnie działając na rynku inwestycji budowlanych, pragniemy jeszcze bardziej umacniać swoją pozycję budując trwałe relacje z naszymi klientami oparte na zaufaniu i partnerstwie.

Chcemy być profesjonalnym doradcą i służyć pomocą na każdym etapie procesu inwestycyjnego, dlatego stale doskonalimy swoje umiejętności i podnosimy kompetencje. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz kreatywnie i aktywnie dążymy do spełnienia jego oczekiwań.

Kompleksowa oferta w jednym miejscu i oszczędność czasu

Szeroki asortyment atrakcyjnych cenowo produktów z zakresu farb, chemii budowlanej oraz materiałów budowlanych i wykończeniowych. Możliwości dostaw na wskazane miejsce z naszych magazynów oraz bezpośrednio od producentów.

Korzystne i pewne źródło zaopatrzenia

Indywidualne warunki handlowe, duża dostępność asortymentu, silne relacje firmy z producentami materiałów budowlanych.

Sprawna logistyka, profesjonalna obsługa, dogodne godziny pracy

Własna flota transportowa, dowóz na wskazane miejsce optymalnym środkiem transportu.

Budomex Włoszakowice

Od początku istnienia firmy szczególny nacisk kładziemy na profesjonalizm oraz etyczne zachowanie w każdym aspekcie prowadzonej przez nas działalności. Profesjonalizm oraz wysokie kwalifikacje naszego personelu w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem sprawiają że jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem.
 
Naszymi dostawcami są czołowi producenci krajowi i zagraniczni, których towary spełniają oczekiwane kryteria jakości, estetyki i funkcjonalności. Szeroki asortyment materiałów budowlanych pozwala nam zaproponować kompleksową ofertę handlową, a naszym klientom umożliwia prowadzenie inwestycji budowlanych począwszy od fundamentów, a skończywszy na pracach wykończeniowych.
 
Zapraszamy do naszej Hurtowni Materiałów Budowlnych Budomex.
0+
Produktów
0
Lat na rynku
0
Aktywnych klientów
0
Zadowolonych klientów